Son dönemde Türkiye yaşanan darbe ve terör örgütleri ile yaşanan mücadelenin son derece artmasından sonra, bu konuları ele alan diziler çoğalmaya başladı. Her kanalda bu tarz bir dizi yayınlanmaya başlandı. Söz dizisi de bu konuları ele alan dizilerden bir tanesidir.

Sınır bölgesinde yaşanan olayları kontrol altına almak adına özel bir tim kurulur. Özel kuvvetlere bağlı bu timde özel yetenekleri olan belli askerler kabul edilir. Sarı komutan liderliğinde olan bu time Ateş de katılır. Ateş çapkınlığı ile ün yapmış bir askerdir ve lakabı da bundan dolayı Karabatak’dır. Ateş hiç planlarında olmayan bir şekilde hem de daha önce hiç yaşamadığı bir şekilde aşık olur. Ancak bu aşk resmen imkansız bir aşktır. Çünkü Ateş albayın kızı olan Nazlı’ya aşık olur. Nazlı da Ateş’e aşık olmuştur. İmkansız bir aşk gibi görünse de ikili aşklarını yaşamakta kararlıdır. Ateş ve Nazlı baş başa kaldıkları bir gecede yakınlaşır. Böylece aralarındaki ilk öpüşme de gerçekleşir. İyi seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>