Bir çok yerli ve yabancı yapıtlarda artık bol bol cinsel içerikli sahne görmemiz mümkün. Yapımcı ve yönetmenler bu tarz sahnelerin daha çok rağbet göreceğini düşünüyor olsalar gerek. Galiba düşüncelerinde haksız da değiller.

Yeni gelen nesille birlikte insanların filmlerde ve dizilerde görmek istedikleri sahneler değişiyor. Yeni nesil artık klasik aşk, hırsızlık konularını yeterli bulmuyor. Aşk, seks, entrika, bilim kurgu ve diğer tüm konuları bir arada görmek istiyor. Özellikle seks konusu artık kız erkek fark etmeksizin her izleyicinin filmlerde rahatlıkla izlemek istediği sahneler arasında. Bu sahnelerin de üstü kapalı olması sadece geri kafalı olmayı temsil eder oldu.

Seks sahnelerinin zirveye ulaştığı bazı filmler akıllara kazınıyor. Sizler için bu sahneler ile akıllara kazınan 5 filmi belirleyerek, bu sahneleri özel bir şekilde sıraladık. İşte o filmlerdeki sahnelerden ilk 5… İyi seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>