2013 yılında Stav Tv ekranlarında yayımlanmaya başlayan Medcezir dizisi ikili ilişkiler adına oldukça değişkenlikler yaşamaktaydı. İlk olarak Serenay Sarıkaya tarafından canlandırılan Mira karakteri, Metin Akdülger’in hayat verdiği Orkun karakteri ile bir birlikteliği vardı. Ancak Orkun arka planda Hale ile birliktede bir ilişki yaşamaktaydı. Hale, Orkun’un Mira’yı sevdiğini her ne kadar bilse de ondan uzaklaşamıyordu. Çağatay Ulusoy’un oynadığı Yaman karakteri ise yaşanan bu ilişkilerin merkezine düşmüştür. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Mira’yla tutkulu bir aşk yaşamıştır. Ayrıca Yaman ile Orkun’un arasında sürekli bir gerginlik mevcuttur.

Büyük bir arkadaş topluluğuna sahip olan gençler organize olup paintball oynamak istemişlerdir. Yaman ve Mira bir takımda yer alırken, Orkun ve Hale diğer takımda yer almıştır. Paintball sırasında gerginlikler yaşansa da kısmen neşeli dakikalar yaşandı. Çoğu gözden uzak bir noktada Hale ile Orkun karşılaşır ve birbirini vurmaya çalışır. Ancak bu esnada bir yakınlaşma olur ve çift ateşli bir şekilde öpüşmeye başlar. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>