Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin baş rollerini Kerem Bursin ve Leyla Lydia Tuğutlu paylaşıyor. Kerem bursin bu dizide kendini dövüşe adamış olan Ali Smith isimli karaktere hayat veriyor.  Ali Smith bir Şili vatandaşıdır. Dizinin ana karakteri olan Ali bir tanıdığı sayesinde kaçak dövüşe başlayarak oradan para elde etmeye çalışır.

Ali kendisini dövüşlere başlatan tanıdığı Rauf’un elinde büyümüştür. Mithat’ın zengin ve alımlı kızı Pelin henüz 23 yaşındadır ve zorla evlendirilmesi istenmektedir. Düğün hazırlıkları devam ederken 23 yaşında ki Pelin henüz bu evliliği yapmak istemez. Babasının inadına bir dans yarışmasına katılmaya hazırlanmaktadır. Ta ki babasının nüfuzunu kullanarak o yarışmadan kovulana kadar. Pelin babasının kendi ismini dans yarışmasından çıkardığını öğrenince ona karşı çıkmak için limana gider. Pelin babası Mithat Mirkelamoğlu’na bütün mal ve mülkünden vazgeçtiğini söyleyip limandan ayrılmak üzereyken Ali’nin önünde düşürdüğü dans ayakkabılar yeni bir hayatın müjdeleyicisi olacaktır. Genç kızın peşinden giden Ali 20 yıldır köşe bucak kaçtığı İstanbul’da geri dönüşü olmayan bir yola girer.

İkili daha sonra bir çok kez yakınlaşır ve İstanbul’da hayatta kalabilmek mutlu olabilmek için birbirlerine tutunurlar. İkili bir gün Ali’nin antrenman yaptığı bir sırada dayanamayarak öpüşürken. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>