Baş rollerini güzel oyuncu Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun paylaştığı Kiraz Mevsimi dizisinden bir sahneyi takipçilerimizle paylaşmak istedik. Bu sahne dizinin ikinci sezonunda geçiyor. Dizinin ikinci sezonda Öykü’nün İtalya’ya kaçmasıyla başlar. Ayaz ile hala evlidirler ama birbirlerinden ayrı düşmüşlerdir. Öykü’nün nerede bulunduğunu ise arkadaşları arasında kimse bilmemektedir. Monika ona Roma, İtalya’da sahip çıkmış ve iş olanağı sağlamıştır, diğer yandan İstanbul’da Sibel ve Burcu; Öykü’nün yerini öğrenince Ayaz’ı onun yanına gönderme planları yaparlar. Ayaz ve Öykü sonunda karşılaşırlar ve tekrar bir araya gelirler.

Öykü’nün kaçması Ayaz’ın onu İtalya’ya kadar takip etmesi büyük bir aşkın göstergesi. İkili İtalya’da büyük bir aşk ve heyecan yaşarlar. Ayaz tüm yaşadıkları kötü anıları geride bırakmak için özel bir gece hazırlar. Birlikte romantik bir akşam yemeği yiyen Öykü ve Ayaz çifti, yakınlaşmaya başlıyor. Öncelikle ufak öpücük ve dokunuşlarla başladılar ve sonu gecenin sonu yatakta bitti. İyi seyirler dileriz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>