İçerde dizisi yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle tabip edildi. Yediden yetmişe bir çok kişinin pazartesi akşamlarını iple çekmesini bekleyen bir baş yapıt haline gelmişti. Bu başarının arkasında elbette kadrosunda bulunan değerli isimlerin katkısı çok büyük. Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Çetin Tekindor, ve Rıza Kocaoğlu gibi bir çok önemli isim İçerde dizisinde rol aldı.

Çağatay Ulusoy, dizide mafyanın içerisine sızmış olan ve bu mafyayı çökertmeyi tek amaç edinmiş olan Sarp karakterine hayat veriyor. Bu mafyanın lideri Celal Baba rolüne de usta oyuncu Çetin Tekindor hayat veriyor. Celal babanın dünyalar güzeli bir kızı vardır. İsmi Melek olan bu kızı a ise Bensu Soral canlandırmaktadır. Sarp ve Melek birbirlerini ilk görüşte aşık olurlar. İlk görüşte aşık olmalarına rağmen bir türlü yakınlaşamayan çiftimiz bir tiyatro oyunu esnasında kuliste ilk defa yakınlaşır ve ilk öpücük gelir. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>