Baş rollerini Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz’ın paylaştığı Çilek Kokusu yayınladığı dönemde merakla takip edilen ve sevilen diziler arasına yer almayı başarmıştır. Demet Özdemir’in hayat verdiği Aslı karakteri ile Yusuf Çim’in hayat verdiği Burak karakteri, Aslı’nın taşıdığı bir pastayı düşürmesi sayesinde yolları kesişir. Burak ve Aslı daha sonra Bodrumda da karşılaşırlar.

Aslı ve Burak’ın bodrumda karşılaşmasının ardından olaylar zinciri başlar. Burak, Aslı’ya aşık olur ancak arada bir engel vardır. Burak’ın sevgilisi. Buna çözüm olarak da Burak Aslıyı kuzeni Volkanın sevgilisi olarak tanıtır herkese. Bir problem daha orada çıkar çünkü Volkan da Aslı’ya aşık olur. Üçlü bir aşk çekişmesi başlar. Kazanan çift Aslı ve Burak olur. Gizli gizli aşklarını yaşamaya devam eden çift bir çok kez yakınlaşır. Bu yakınlaşmalar her zaman gizli gizli olmak zorundadır çünkü Burak’ın zengin ailesi bu ilişkiyi onaylamamaktadır. Sadece Burak’ın ailesi değil, Aslı’nın annesi de bu ilişkiye onay vermemektedir. Bu gizli yakınlaşmalardan birini sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>