Filmin Konusu

Üç güzel ve güçlü kadın. Esra, Didem ve Zeynep, İstanbul gibi bir büyük şehir tek başlarına yaşayan üç güçlü kadındır. Bu üç kadının hayatı sevecekleri erkekleri buldukları andan itibaren bir anda değişir. Hiç sevmediği bir işte yıllar boyunca çalışmak zorunda kalan Esra sonunda istifa eder, hiç sevmediği ve artık bunaldığı erkek arkadaşından ayrılır. Ünlü bir reklam ajansında çalışmaya başlayan Esra, ajansın kreatif direktörü Mert ile yakınlaşırken, Didem’de Mert’in arkadaşı aktör Cem Sezgin’den etkilenir. Üç arkadaşın kararları hayatlarını değiştirecektir.

Oyuncu Kadrosu

Engin Altan Düzyatan ünlü oyuncu bu filme yine bir oyuncu olan Cem Sezgin karakterini canlandırıyor.

Sinem Kobal, filmde Cem Sezgin’e deli gibi aşık olan Didem karakterini canlandırıyor.

Gürgen Öz, Cem Sezgin’in en yakın arkadaşı olan Yiğit karakterini oynuyor. Yiğit kadınlara düşkünlüğü ile bilinen birisidir.

Sedef Avcı, Didem’in en yakın arkadaşı ve aynı zamanda ev arkadaşı olan Esra’yı oynuyor.

Cemal Hünal, Cem Sezgin’in yakın arkadaşı olan Mert’i oynuyor. Mert sevgilisi ile birlikte ünlü bir Reklam ajansını yönetmektedir.

Begüm Kütük Yaşaroğlu, bu filmde Mert karakterinin sevgiline hayat vermektedir. Ancak Mert gibi o da Mert’i aldatır.

Bu videomuz da Mert sevgilisini Londra’ya kızlarla gezmeye gittiğini sanıyor ancak kız yasak aşkının yanında zevk içindedir. İyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>