Bir Amerikan yapımı olan Arrow dizisi, konusunda yine şehri kurtarmaya çalışan bir kahramanı bulunduruyor. Bu sefer kahramanımız halktan birisi olarak değil de zenginlerin arasından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Oliver Queen zengin bir ailenin tek oğludur. Zengin ve tek oğul olmasından dolayı şımarık ve başına buyruk bir şekilde yetiştirilmiştir. Bir gün babası yat ile geziye çıkmaya karar verir. Oliver da babası ile bu yat gezisine çıkmaya karar verir ve tüm hayatı bu gezi ile değişir. Bu geziye sevgilisinin kız arkadaşını da götüren Oliver botun batması sonucu sevgilisinin kız kardeşini, babasını ve gemidekileri kaybeder. Kazadan tek sağ kurtulan odur ve bir adaya sığınır. Bu adada suikastçı gibi bir eğitim alır. Şehrine döndüğünde, bir kahraman olur. Ancak tabiki yardımcı ihtiyaç duyar. Bu yardımcılardan birisi de Felicity’dir.

Oliver ve Felcity birbirlerine aşık olurlar. Bu ikili arasında yaşanan bir çok yakınlaşmadan bir tanesini sizlerle paylaşmak istedik. İyi seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>